Strony i sklepy internetowe przyjazne dla użytkownika

Mówi się, że jeśli nie ma Cię w Google to nie istniejesz? W każdym powiedzeniu jest ziarenko prawdy, całkiem spore to ziarenko. Internet staje coraz bardziej powszechniejszy, ułatwiając życie wielu ludziom znaleźć właściwe informacje.

Nowoczesna responsywna strona internetowa dla firmy jest zdecydowanie nadrzędnym elementem do efektywnej prezentacji własnej działalności, produktu czy oferty, powinieneś więc zadbać o prawidłowe tworzenie strony internetowej.

Strona internetowa to globalna wizytówka przedsiębiorstwa. Doskonale zaprezentowane informacje podnoszą prestiż firmy i jednocześnie przekonują klienta do skorzystania z jej usług. Obserwujemy postępujący wzrost popularności urządzeń mobilnych ( telefon, tablet …) w związku z czym posiadanie standardowej strony wizytówki niedostosowanej do obsługi na urządzeniach mobilnych jest niewystarczające.

Stworzenie nowoczesnego sklepu internetowego jest idealnym rozwiązaniem dla osób prowadzących sprzedaż stacjonarną. Sklep pozwala na zwiększenie ilości klientów nie tylko poprzez sprzedaż internetową/wysyłkową, ale jest także wizytówką dla klientów z Twojej najbliższej okolicy.

Własny sklep internetowy jest także idealnym rozwiązaniem dla osób które nie posiadają sklepu stacjonarnego, a mają pomysł lub towar który może zafunkcjonować w sprzedaży internetowej.

Musisz jednak pamiętać o tym że na odniesienie sukcesu w sprzedaży internetowej składa się bardzo wiele czynników. Oprócz dobrego pomysłu na sprzedaż, musisz zwrócić uwagę na tworzenie sklepu internetowego. Sklep musi być przyjazny nie tylko dla użytkowników, ale także dla wyszukiwarek.

Co wyróżnia nasze strony?

Dostosowane do urządzeń mobilnych!

Szybkie, bezpieczne i niezawodne!

Prosta obsługa i możliwość rozbudowy!

Każda strona internetowa posiada system CMS

System CMS jest aktualnie niezbędnym elementem każdej strony www i sklepu internetowego. Pozwala na łatwe i bezproblemowe zarządzanie elementami na stronie i w sklepie internetowym. Zmianę, dodawanie i aktualizację treści, opisów i plików z mediami.

Wszystkie strony i sklepy internetowe opieramy na popularnych, aktualizowanych i stabilnych systemach CMS.

System CMS dobieramy pod kątem konkretnej strony lub sklepu internetowego, biorąc pod uwagę potrzebne funkcjonalności oraz możliwości rozbudowy. W większości przypadków jest to CMS WordPress lub Prestashop.

Dobrze wybrany i rozbudowany CMS pozwala na bezproblemową aktualizację treści i dodanie nowych funkcjonalności sklepu lub strony www, w miarę rosnących potrzeb i w dowolnym momencie ich użytkowania

Dają duże możliwości rozbudowy i integracji z większością dostępnych opcji płatności online, popularnymi programami księgowymi, czy też portalami takimi jak Allegro, Ceneo ….

*Przy każdej realizacji indywidualnie konfigurujemy system CMS, w zdecydowanej większości przypadków jest to WordPress lub Prestashop, rozbudowujemy o elementy niezbędne dla aktualnego projektu, po wykonaniu zapewniamy szkolenie online z jego obsługi, gwarancję i pomoc techniczną.

Strony internetowe CMS
Hosting SSD Wordpress Stron i Sklepów Internetowych

Domeny i Hosting SSD

Dla stron z CMS i sklepów internetowych proponujemy wydajny i niezawodny hosting SSD w preferencyjnych cenach bez limitów transferu. Jako uzupełnienie oferty hostingu zapewniamy dowolną liczby skrzynek email w domenie klienta, oraz szeroki wybór domen w korzystnych cenach.

W ramach usługi kompleksowej zapewniamy pomoc w wyborze oraz zakup domen w atrakcyjnych cenach.

Hosting który oferujemy spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i wydajności.