Pisz i Publikuj, my zadbamy o resztę

Prowadzisz bloga lub zamierzasz pisać bloga? Pisanie o Twojej pasji, to coś co lubisz i umiesz?
Potrzebujesz niebanalnego, zadbanego i profesjonalnego bloga w estetycznej oprawie graficznej, a jednocześnie programowanie, hosting i inne kwestie skutecznie Cię zniechęcają? Dobrze trafiłeś! Zajmij się tym co Lubisz, Pisz i Publikuj a my zadbamy o graficzną oprawę i zaplecze techniczne.
Posiadasz stronę internetową na której brakuje miejsca do konwersacji z potencjalnym Klientem ? Chcesz ukazać Swoją firmę w profesjonalny sposób swoim Klientom? Chcesz na własnych warunkach zaprezentować fachową wiedzę i umiejętności czy pokreślić kompetencje pracowników firmy? Stwórz blog firmowy np. w subdomenie i pokaż Swoją firmę w dobrym świetle.

Co zyskujesz prowadząc bloga firmowego?

Blogi firmowe to niekwestionowana i sprawdzona metoda promocji firmy w Internecie. Odpowiednio zaprojektowany i prowadzony blog może się stać popularnym i skutecznym kanałem sprzedażowym usług i/lub produktów. Jednocześnie manifestuje obecność firmy na rynku, wzmacnia jej wiarygodność oraz stabilność.
Blogi firmowe to pewnego rodzaju prywatna przestrzeń na stronie firmowej w której możesz umieszczać bieżące informacje, aktualności firmy, nowinki czy poradniki. Przykładem takiego poradnika może być wpis opisujący jak się przygotować do danej usługi, na co szczególnie zwrócić uwagę albo zaproponować jakiś ciekawe sprawdzone rozwiązania.
Blog firmowy w odpowiednich rękach i formie może być świetnym narzędziem budującym wizerunek firmy a także przynosić znacznie większą liczbę konwersji.

Prowadzenie Bloga Firmowego – 4 razy TAK
  • Kopalnia wiedzy – Przekazuje Twoim potencjalnym klientom wiarygodne i fachowe informacje ze swojej dziedziny.
  • Tworzenie wizerunku – Blog firmowy jest świetnym narzędziem do budowania świadomości marki oraz zaistnienia w oczach Klientów.
  • Budowanie relacji – Prowadzenie bloga zwiększa szanse na skuteczną komunikację z potencjalnym klientem.
  • Pomaga w pozycjonowaniu – Wyszukiwarka Google szybciej indeksuje strony na której regularnie pojawiają się nowe wartościowe wpisy.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zaprojektujemy Twojego Bloga lub Bloga Twojej Firmy na twojej własnej domenie. Zadbamy o wszelkie aspekty techniczne od pomocy w zakupie odpowiedniej domeny, poprzez oferowanie niezawodnego i bezpiecznego szybkiego hostingu SSD. Zapewniamy kompleksową opiekę nad blogiem, pełne wsparcie i rozwiązywanie problemów natury technicznej na bieżąco. Szkolenie przeprowadzamy online w zakresie niezbędnym do łatwiej i szybkiej obsługi Twojego bloga. Nadamy odpowiednie uprawnienia Twoim pracownikom, aby każdy swobodnie mógł wykonać swoją pracę.

Blog eAspi, czyli co w trawie piszczy?